1.yıl

  Etimesgut cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut cartel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut cartel servisi,etimesgutta cartel servisi,cartel etimesgut servisi,cartel servisi etimesgut,ankara etimesgutta cartel servisi,etimesgutta cartel beyaz eşya servisi,etimesgutta cartel klima servisi,etimesgutta cartel kombi servisi,ankarada cartel servisleri,cartel ankara servisleri
  Etimesgut cartel servisi firmamızca cartel ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta cartel servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Cartel Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Cartel servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan cartel ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün cartel yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta cartel servisimizce cartel ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta cartel beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada cartel servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta cartel klima servisi,Etimesgutta cartel kombi servisi olarakta cartel Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut cartel servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili cartel Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut cartel , cartel Etimesgut ,Etimesgut cartel servisi,cartel Etimesgut servisi,cartel servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta cartel ,Etimesgut cartel servisi, cartel servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir