1.yıl

  Etimesgut carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut carrier servisi,etimesgutta carrier servisi,carrier etimesgut servisi,carrier servisi etimesgut,ankara etimesgutta carrier servisi,etimesgutta carrier beyaz eşya servisi,etimesgutta carrier klima servisi,etimesgutta carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Etimesgut carrier servisi firmamızca carrier ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta carrier servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Carrier Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Carrier servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan carrier ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün carrier yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta carrier servisimizce carrier ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta carrier beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada carrier servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta carrier klima servisi,Etimesgutta carrier kombi servisi olarakta carrier Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut carrier servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili carrier Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut carrier , carrier Etimesgut ,Etimesgut carrier servisi,carrier Etimesgut servisi,carrier servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta carrier ,Etimesgut carrier servisi, carrier servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir