1.yıl

  Etimesgut buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut buderus servisi,etimesgutta buderus servisi,buderus etimesgut servisi,buderus servisi etimesgut,ankara etimesgutta buderus servisi,etimesgutta buderus beyaz eşya servisi,etimesgutta buderus klima servisi,etimesgutta buderus kombi servisi,ankarada buderus servisleri,buderus ankara servisleri
  Etimesgut buderus servisi firmamızca buderus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta buderus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Buderus Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Buderus servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan buderus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün buderus yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta buderus servisimizce buderus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta buderus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada buderus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta buderus klima servisi,Etimesgutta buderus kombi servisi olarakta buderus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut buderus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili buderus Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut buderus , buderus Etimesgut ,Etimesgut buderus servisi,buderus Etimesgut servisi,buderus servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta buderus ,Etimesgut buderus servisi, buderus servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir