1.yıl

  Etimesgut bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut bosch servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut bosch servisi,etimesgutta bosch servisi,bosch etimesgut servisi,bosch servisi etimesgut,ankara etimesgutta bosch servisi,etimesgutta bosch beyaz eşya servisi,etimesgutta bosch klima servisi,etimesgutta bosch kombi servisi,ankarada bosch servisleri,bosch ankara servisleri
  Etimesgut bosch servisi firmamızca bosch ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta bosch servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Bosch Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Bosch servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan bosch ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün bosch yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta bosch servisimizce bosch ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta bosch beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada bosch servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta bosch klima servisi,Etimesgutta bosch kombi servisi olarakta bosch Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut bosch servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili bosch Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut bosch , bosch Etimesgut ,Etimesgut bosch servisi,bosch Etimesgut servisi,bosch servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta bosch ,Etimesgut bosch servisi, bosch servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir