1.yıl

  Etimesgut beko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut beko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut beko servisi,etimesgutta beko servisi,beko etimesgut servisi,beko servisi etimesgut,ankara etimesgutta beko servisi,etimesgutta beko beyaz eşya servisi,etimesgutta beko klima servisi,etimesgutta beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Etimesgut beko servisi firmamızca beko ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta beko servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Beko Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Beko servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan beko ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün beko yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta beko servisimizce beko ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta beko beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada beko servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta beko klima servisi,Etimesgutta beko kombi servisi olarakta beko Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut beko servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili beko Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut beko , beko Etimesgut ,Etimesgut beko servisi,beko Etimesgut servisi,beko servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta beko ,Etimesgut beko servisi, beko servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir