1.yıl

  Etimesgut baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut baymak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut baymak servisi,etimesgutta baymak servisi,baymak etimesgut servisi,baymak servisi etimesgut,ankara etimesgutta baymak servisi,etimesgutta baymak beyaz eşya servisi,etimesgutta baymak klima servisi,etimesgutta baymak kombi servisi,ankarada baymak servisleri,baymak ankara servisleri
  Etimesgut baymak servisi firmamızca baymak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta baymak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baymak Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baymak servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baymak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baymak yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta baymak servisimizce baymak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta baymak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baymak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta baymak klima servisi,Etimesgutta baymak kombi servisi olarakta baymak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut baymak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baymak Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut baymak , baymak Etimesgut ,Etimesgut baymak servisi,baymak Etimesgut servisi,baymak servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta baymak ,Etimesgut baymak servisi, baymak servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir