1.yıl

  Etimesgut baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut baxi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut baxi servisi,etimesgutta baxi servisi,baxi etimesgut servisi,baxi servisi etimesgut,ankara etimesgutta baxi servisi,etimesgutta baxi beyaz eşya servisi,etimesgutta baxi klima servisi,etimesgutta baxi kombi servisi,ankarada baxi servisleri,baxi ankara servisleri
  Etimesgut baxi servisi firmamızca baxi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etimesgutta baxi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Baxi Etimesgut servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Baxi servisi Etimesgut olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan baxi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün baxi yedek parçaları mevcuttur.
  Etimesgutta baxi servisimizce baxi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etimesgutta baxi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada baxi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etimesgutta baxi klima servisi,Etimesgutta baxi kombi servisi olarakta baxi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etimesgut baxi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili baxi Etimesgut servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut baxi , baxi Etimesgut ,Etimesgut baxi servisi,baxi Etimesgut servisi,baxi servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta baxi ,Etimesgut baxi servisi, baxi servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir