1.yıl

  Etimesgut ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut ariston servisi,etimesgutta ariston servisi,ariston etimesgut servisi,ariston servisi etimesgut,ankara etimesgutta ariston servisi,etimesgutta ariston beyaz eşya servisi,etimesgutta ariston klima servisi,etimesgutta ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Ariston ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut ariston servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Ariston etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta ariston beyaz eşya servisi,etimesgut ariston kombi servisi,ve etimesgut ariston klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada ariston servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili ariston servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Ariston ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan ariston servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut ariston servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü ariston etimesgut ariston servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Etimesgut, Etimesgut, Etimesgut ariston ,ariston Etimesgut ,Etimesgut ariston servisi,ariston Etimesgut servisi,ariston servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta ariston ,Etimesgut ariston servisi, ariston servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir