1.yıl

  Etimesgut Arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut Arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut arçelik servisi,etimesgutta arçelik servisi,arçelik etimesgut servisi,arçelik servisi etimesgut,ankara etimesgutta arçelik servisi,etimesgutta arçelik beyaz eşya servisi,etimesgutta arçelik klima servisi,etimesgutta arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Arçelik ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut arçelik servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Arçelik etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta arçelik beyaz eşya servisi,etimesgut arçelik kombi servisi,ve etimesgut arçelik klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada arçelik servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili arçelik servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Arçelik ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan arçelik servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut arçelik servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü arçelik etimesgut arçelik servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Arçelik , Arçelik Etimesgut ,Etimesgut Arçelik servisi,Arçelik Etimesgut servisi,Arçelik servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta Arçelik ,Etimesgut Arçelik servisi, Arçelik servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir