1.yıl

  Etimesgut Amana servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut Amana servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut amana servisi,etimesgutta amana servisi,amana etimesgut servisi,amana servisi etimesgut,ankara etimesgutta amana servisi,etimesgutta amana beyaz eşya servisi,etimesgutta amana klima servisi,etimesgutta amana kombi servisi,ankarada amana servisleri,amana ankara servisleri
  Amana ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut amana servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Amana etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta amana beyaz eşya servisi,etimesgut amana kombi servisi,ve etimesgut amana klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada amana servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili amana servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Amana ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan amana servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut amana servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü amana etimesgut amana servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Amana, Amana Etimesgut ,Etimesgut Amana servisi,Amana Etimesgut servisi,Amana servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta Amana,Etimesgut Amanaservisi, Amana servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir