1.yıl

  Etimesgut Altus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut Altus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut altus servisi,etimesgutta altus servisi,altus etimesgut servisi,altus servisi etimesgut,ankara etimesgutta altus servisi,etimesgutta altus beyaz eşya servisi,etimesgutta altus klima servisi,etimesgutta altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Altus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut altus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Altus etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta altus beyaz eşya servisi,etimesgut altus kombi servisi,ve etimesgut altus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada altus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili altus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Altus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan altus servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut altus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü altus etimesgut altus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Altus , Altus Etimesgut ,Etimesgut Altus servisi,Altus Etimesgut servisi,Altus servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta Altus ,Etimesgut Altus servisi, Altus servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir