1.yıl

  Etimesgut Alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut Alarko servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut alarko servisi,etimesgutta alarko servisi,alarko etimesgut servisi,alarko servisi etimesgut,ankara etimesgutta alarko servisi,etimesgutta alarko beyaz eşya servisi,etimesgutta alarko klima servisi,etimesgutta alarko kombi servisi,ankarada alarko servisleri,alarko ankara servisleri
  Alarko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut alarko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Alarko etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta alarko beyaz eşya servisi,etimesgut alarko kombi servisi,ve etimesgut alarko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada alarko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili alarko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Alarko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan alarko servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut alarko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü alarko etimesgut alarko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Alarko, Alarko Etimesgut ,Etimesgut Alarko servisi,Alarko Etimesgut servisi,Alarko servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta Alarko,Etimesgut Alarko servisi, Alarko servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir