1.yıl

  Etimesgut Airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etimesgut Airfel servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etimesgut airfel servisi,etimesgutta airfel servisi,airfel etimesgut servisi,airfel servisi etimesgut,ankara etimesgutta airfel servisi,etimesgutta airfel beyaz eşya servisi,etimesgutta airfel klima servisi,etimesgutta airfel kombi servisi,ankarada airfel servisleri,airfel ankara servisleri
  Airfel ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan etimesgut airfel servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Airfel etimesgut servisi olarak aynı zamanda etimesgutta airfel beyaz eşya servisi,etimesgut airfel kombi servisi,ve etimesgut airfel klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada airfel servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili airfel servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Airfel ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan airfel servisi Etimesgut ta ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  etimesgut airfel servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü airfel etimesgut airfel servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Etimesgut, Etimesgut,Etimesgut Airfel , Airfel Etimesgut ,Etimesgut Airfel servisi,Airfel Etimesgut servisi,Airfel servisi Etimesgut ,
  Etimesgutta Airfel ,Etimesgut Airfel servisi, Airfel servisi Etimesgut ,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir