Ganimet Bilişim Eticaret Ve Hosting

  Barbaros Bulvarı No 102-17 (Merkez / Sivas / Türkiye)
  090-346-2271555
  Ganimet Bilişim - Hosting (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Ürün Etiketleri

  Eticaret Siteniz Ücretsiz

  • Ürün Adı : Eticaret Siteniz Ücretsiz

  Ürün Hakkında

  1000 MB Web Alanı (10 GB Trafik) 39 YTL
  E-Ticaret Paketi Kurulumu Ücretsiz
  9 Banka Sanal Pos Kurulumu (3D Secure) Ücretsiz
  Firmanıza Özel Logo ve Banner Uygulaması Ücretsiz
  Sıkça Sorulan Sorular


  Dosyalar ve FTP bilgileri bana verilecek mi? Kurulum öncesi zaten hosting bilgileriniz sistemimiz tarafından mail adresinize gönderilecektir. Kurulum sonrası sistem yönetim paneli şifreleri ile birlikte dosyalarınızda size teslim edilecektir.


  1 yıl boyunca ek bir ücret istenecek mi? Sizden bir yıl boyunca herhangi bir ek ücret talep edilmeyecektir. Bu kampanyada verilecek olan hosting paketimizin özelliklerinin (web alanı ve aylık trafik) yetmemesi durumunda paketinizi arttırmanız gerekebilir (ki bu da zaten çok başarılı bir eticaret siteniz oldugunu gösterir). Eklemek istediğiniz web alanı ve aylık trafik talepleriniz için ek ücret talep edilir.


  1 yıl sonraki yenileme ücreti ne kadar olacak? Bir yıl sonraki hosting ücreti ekonomik göstergelerden mutlaka etkilenecektir. Bu nedenle şu anda bu soruya doğru cevap vermemiz zor. Ancak enflasyon oranlarında bir atış olacaktır.


  Uygun hostingim var bu durumda ne yapmalıyım? Uygun hostinginiz olsa dahi ücretimiz sabittir. Herşeyden önemlisi bu ürünü almakla kaliteli bir web alanına sahip olacaksınız. Bu nedenle sitenizin serverlarımızda barınması sizin menfaatinize olacaktır.


  Bu sistemin görünümüne yönetim panelinden müdahale edilebiliyor mu? Hayır, sistem teması tarafımızdan tasarlanmaktadır. Ancak biraz tasarım bilginiz var ise bizim yönlendirmemiz ile birkaç dosyada yapacağınız değişiklikler ile temanızı değiştirebilirsiniz.


  Site sabit bir tasarımla mı teslim edilecek? Hayır , sattığınız ürünlere ve dükkan formatınız dikkate alınarak siteniz görünümü hazırlanacaktır.


  Sayfamın özel bir görünüşü olsun istiyorum. Maliyeti Ne Kadar Olur? Müşteri temsilcimizle irtibat kurunuz. İstekleriniz doğrultusu

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Ganimet Bilişim Eticaret Ve Hosting
  Barbaros Bulvarı No 102-17 (Merkez / Sivas / Türkiye)
  090-346-2271555
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir