Olimpist

  Eski Londra Asfalti No:90/a Yayla - Bahçelievler / Istanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4427878 090-212-4419900
  İlkcan Kaya (Satış Müdürü)

  Eskilerinizi +`ya Çevirme Zamanı

  • İlan Sahibi : İlkcan Kaya
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Bahçelievler
  • İlan Türü : Takas İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 23 Temmuz 2009 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 23 Temmuz 2010 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Mutfak Aletleri

  Eskilerinizi +`ya Çevirme Zamanı İlan Açıklaması

  01/05/2009 tarihinde Tek katmanlı geleneksel tencereleri değiştirme kampanyası katılımcı bayilerde başlayacak
  ----------------------------------------------------------------------
  Olimpist grubunun Türkiye genelinde tüm seçkin bayilerinde uygulanmak üzere, enerji tasarrufu ve çevre bilincini oluşturabilmek için başlattığı eski ısı izalasyonsuz tek katlı tencerelerinizi alıp yerine TERMOSOFT enerji tasarruflu tencere ile değiştiriyor. Bu sosyal sorumluluk programını Mayıs itibari ile Türkiye’de uygulamaya başlıyor .

  OLİMPİST’den hanımlara “Aydınlanma Hareketi” kapsamında tasarruf sağlayacak yepyeni bir kampanya. Eski klasik tencerenizi, tavanızı, çaydanlığınızın her birini 40 TL den alıyor. karşılığında %80 varan enerji tasarruflu TERMOSOFT tencereleri tanıtım fiyatlarıyla veriyor.

  Olimpist’in değiştirme kampanyası ile TERMOSOFT Enerji Tasarruflu tencere Kampanyası ”nda 01 Mayıs tan başlayarak yaklaşık Altı ay süre ile TERMOSOFT tasarruflu tencereleri tanıtım fiyatları ile sahip olacaklar. Bu kampanya katılan OLİMPİST bayilerinde geçerli olacaktır.
  Kampanyanın süresinde bayilerimize mürecaat edenler eski klasik ( tek katlı ısı izlasyonsuz ) tencerelerini enerji tasarruflu TERMOSOFT tencere ile değiştirme imkanına kavuşacaklardır.

  Geleneksel tencereleri değiştirme kampanyası ile eski tek katlı ısı izalasyonsuz tenceresini değiştirmek gibi çok basit önlemlerle 70 milyon kişinin enerjinin çok daha verimli kullanılması konusunda öncülük etmeyi amaçlıyor.
  Tükettiğimiz mutfaktaki enerjinin % 20’ını pişirme ve ısıtmada kullanıyoruz. Bu iş için harcadığımız enerjinin dörtte birini ise klasik tencere ve çaydanlılardan kaybediyoruz. Ülkemizde bu şekilde sokağa attığımız enerji miktarı 500 milyon kWsaat’a bunun parasal karşılığı ise 500 milyon dolara ulaşıyor. Mutfağımızda enerjiyi daha verimli kullanabileceğimiz bazı küçük önlemlerle hem yakıt tasarrufu sağlar, hem de ev ekonomisine en az % 10’luk bir kat

  Tümünü göster
  Olimpist
  Eski Londra Asfalti No:90/a Yayla - Bahçelievler / Istanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4427878
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir