ESİDEF "İş Geliştirme Platformu" -ESİDEF Başkanı Özkara: -"Bu yılki organizasyon, ihracatı…

  • Yazı boyutu
ESİDEF "İş Geliştirme Platformu"
  -ESİDEF Başkanı Özkara: 
  -"Bu yılki organizasyon, ihracatı…

ESİDEF "İş Geliştirme Platformu" -ESİDEF Başkanı Özkara: -"Bu yılki organizasyon, ihracatı artırmaya yönelik olacak. Yurt dışından birçok ziyaretçi İzmir'e gelecek"

Ege ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu (ESİDEF) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özkara, 10-11 Kasım 2012 tarihlerinde düzenleyecekleri "İş Geliştirme Platformu"nun ihracat ağırlıklı bir organizasyon olacağını kaydetti.
     Özkara, düzenlediği basın toplantısında, üyeleri arasındaki ilişkileri artırmaya yönelik olarak 3 kez yaptıkları organizasyonun dördüncüsünün ihracatı artırmaya yönelik olarak düzenleneceğini söyledi.
     Federasyonlarına, Balıkesir'den Antalya'ya, İzmir'den Afyonkarahisar'a kadar 39 işadamı derneği ile 9 bin 500'ün üzerinde sanayici ve işadamının üye olduğunu anlatan Özkara, "Bu yılki organizasyon, ihracatı artırmaya yönelik olacak. Yurt dışından çok sayıda ziyaretçi İzmir'e gelecek" dedi.
     İzmir Kültürpark Fuar Alanı 1 ve 2 nolu hollerde gerçekleştirilecek olan etkinlikte 300 standın yer alacağını belirten Özkara, stantların 274'ünün rezerve edildiğini ifade etti.
     Özkara, 15 bin profesyonel ziyaretçinin katılımının hedeflendiği platformda, ülke ve bölge ekonomisinin nabzını tutacaklarını dile getirdi.
    
    
    

Bu haberi 135 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir