Esenboğa Havaalanı'nda kaçakçılık operasyonları -Aralarında doping ilaçları ve cep telefonlarının…

  • Yazı boyutu
Esenboğa Havaalanı'nda kaçakçılık operasyonları
  -Aralarında doping ilaçları ve cep telefonlarının…

Esenboğa Havaalanı'nda kaçakçılık operasyonları -Aralarında doping ilaçları ve cep telefonlarının da olduğu çok sayıda eşya ele geçirildi

Esenboğa Havaalanı'nda aralarında doping ilaçları ve cep telefonlarının da olduğu çok sayıda kaçak ürün ve eşya ele geçirildi.
     Orta Anadolu Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, düzenlenen operasyonlarda toplam piyasa değeri 362 bin lira olan 52 bin 957 adet doping ilacı, 13 bin 814 gram toz protein, 6 bin 501 mililitre vitamin suyu ve 510 kapsül vitamin, 24 bin 800 dal puro ile 2 süs amaçlı duvar halısına el konuldu.
     Frankfurt'tan Esenboğa'ya gelen bir yolcunun rutin X-Ray kontrolleri sırasında ise bagajında aralarında pahalı markaların da olduğu 35 cep telefonu ile çeşitli sağlık ürünleri bulundu.
     Açıklamada, Esenboğa Kaçakçılık ve istihbarat ekiplerinin son 1 haftada ele geçirdiği ürün ve eşyaların toplam değerinin 443 bin lira olduğu belirtildi.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir