1.yıl

  Eryaman zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman zanussi servisi,eryamanda zanussi servisi,zanussi eryaman servisi,zanussi servisi eryaman,ankara eryamanda zanussi servisi,eryamanda zanussi beyaz eşya servisi,eryamanda zanussi klima servisi,eryamanda zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Zanussi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman zanussi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Zanussi eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda zanussi beyaz eşya servisi,eryaman zanussi kombi servisi,ve eryaman zanussi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada zanussi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili zanussi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Zanussi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan zanussi servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman zanussi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü zanussi eryaman zanussi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman zanussi , zanussi Eryaman,Eryaman zanussi servisi,zanussi Eryaman servisi,zanussi servisi Eryaman,
  Eryaman da zanussi ,Eryaman zanussi servisi, zanussi servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir