1.yıl

  Eryaman westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman westinghouse servisi,eryamanda westinghouse servisi,westinghouse eryaman servisi,westinghouse servisi eryaman,ankara eryamanda westinghouse servisi,eryamanda westinghouse beyaz eşya servisi,eryamanda westinghouse klima servisi,eryamanda westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Westinghouse ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman westinghouse servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Westinghouse eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda westinghouse beyaz eşya servisi,eryaman westinghouse kombi servisi,ve eryaman westinghouse klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada westinghouse servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Westinghouse ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan westinghouse servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman westinghouse servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü westinghouse eryaman westinghouse servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman westinghouse , westinghouse Eryaman,Eryaman westinghouse servisi,westinghouse Eryaman servisi,westinghouse servisi Eryaman,
  Eryaman da westinghouse ,Eryaman westinghouse servisi, westinghouse servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir