1.yıl

  Eryaman Toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42Toshiba

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman Toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42Toshiba İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman toshiba servisi,eryamanda toshiba servisi,toshiba eryaman servisi,toshiba servisi eryaman,ankara eryamanda toshiba servisi,eryamanda toshiba beyaz eşya servisi,eryamanda toshiba klima servisi,eryamanda toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Toshiba ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman toshiba servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Toshiba eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda toshiba beyaz eşya servisi,eryaman toshiba kombi servisi,ve eryaman toshiba klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada toshiba servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili toshiba servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Toshiba ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan toshiba servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman toshiba servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü toshiba eryaman toshiba servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman Toshiba , Toshiba Eryaman,Eryaman Toshiba servisi,Toshiba Eryaman servisi,Toshiba servisi Eryaman,
  Eryaman da Toshiba ,Eryaman Toshiba servisi, Toshiba servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir