1.yıl

  Eryaman siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman siemens servisi,eryamanda siemens servisi,siemens eryaman servisi,siemens servisi eryaman,ankara eryamanda siemens servisi,eryamanda siemens beyaz eşya servisi,eryamanda siemens klima servisi,eryamanda siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Siemens ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman siemens servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Siemens eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda siemens beyaz eşya servisi,eryaman siemens kombi servisi,ve eryaman siemens klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada siemens servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili siemens servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Siemens ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan siemens servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman siemens servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü siemens eryaman siemens servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman siemens , siemens Eryaman,Eryaman siemens servisi,siemens Eryaman servisi,siemens servisi Eryaman,
  Eryaman da siemens ,Eryaman siemens servisi, siemens servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir