1.yıl

  Eryaman Şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42Şenocak

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman Şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42Şenocak İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman şenocak servisi,eryamanda şenocak servisi,şenocak eryaman servisi,şenocak servisi eryaman,ankara eryamanda şenocak servisi,eryamanda şenocak beyaz eşya servisi,eryamanda şenocak klima servisi,eryamanda şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Şenocak ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman şenocak servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Şenocak eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda şenocak beyaz eşya servisi,eryaman şenocak kombi servisi,ve eryaman şenocak klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada şenocak servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili şenocak servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Şenocak ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan şenocak servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman şenocak servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü şenocak eryaman şenocak servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman Şenocak , Şenocak Eryaman,Eryaman Şenocak servisi,Şenocak Eryaman servisi,Şenocak servisi Eryaman,
  Eryaman da Şenocak ,Eryaman Şenocak servisi, Şenocak servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir