1.yıl

  Eryaman rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman rubenis servisi,eryamanda rubenis servisi,rubenis eryaman servisi,rubenis servisi eryaman,ankara eryamanda rubenis servisi,eryamanda rubenis beyaz eşya servisi,eryamanda rubenis klima servisi,eryamanda rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Rubenis ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman rubenis servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Rubenis eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda rubenis beyaz eşya servisi,eryaman rubenis kombi servisi,ve eryaman rubenis klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada rubenis servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili rubenis servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Rubenis ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan rubenis servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman rubenis servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü rubenis eryaman rubenis servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman rubenis , rubenis Eryaman,Eryaman rubenis servisi,rubenis Eryaman servisi,rubenis servisi Eryaman,
  Eryaman da rubenis ,Eryaman rubenis servisi, rubenis servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir