1.yıl

  Eryaman panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman panasonic servisi,eryamanda panasonic servisi,panasonic eryaman servisi,panasonic servisi eryaman,ankara eryamanda panasonic servisi,eryamanda panasonic beyaz eşya servisi,eryamanda panasonic klima servisi,eryamanda panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Panasonic ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman panasonic servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Panasonic eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda panasonic beyaz eşya servisi,eryaman panasonic kombi servisi,ve eryaman panasonic klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada panasonic servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili panasonic servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Panasonic ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan panasonic servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman panasonic servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü panasonic eryaman panasonic servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman panasonic , panasonic Eryaman,Eryaman panasonic servisi,panasonic Eryaman servisi,panasonic servisi Eryaman,
  Eryaman da panasonic ,Eryaman panasonic servisi, panasonic servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir