1.yıl

  Eryaman mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman mitsubishi servisi,eryamanda mitsubishi servisi,mitsubishi eryaman servisi,mitsubishi servisi eryaman,ankara eryamanda mitsubishi servisi,eryamanda mitsubishi beyaz eşya servisi,eryamanda mitsubishi klima servisi,eryamanda mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Mitsubishi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman mitsubishi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Mitsubishi eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda mitsubishi beyaz eşya servisi,eryaman mitsubishi kombi servisi,ve eryaman mitsubishi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada mitsubishi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Mitsubishi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan mitsubishi servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman mitsubishi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü mitsubishi eryaman mitsubishi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman mitsubishi , mitsubishi Eryaman,Eryaman mitsubishi servisi,mitsubishi Eryaman servisi,mitsubishi servisi Eryaman,
  Eryaman da mitsubishi ,Eryaman mitsubishi servisi, mitsubishi servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir