1.yıl

  Eryaman makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman makinsan servisi,eryamanda makinsan servisi,makinsan eryaman servisi,makinsan servisi eryaman,ankara eryamanda makinsan servisi,eryamanda makinsan beyaz eşya servisi,eryamanda makinsan klima servisi,eryamanda makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Makinsan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman makinsan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Makinsan eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda makinsan beyaz eşya servisi,eryaman makinsan kombi servisi,ve eryaman makinsan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada makinsan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili makinsan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Makinsan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan makinsan servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman makinsan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü makinsan eryaman makinsan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman makinsan , makinsan Eryaman,Eryaman makinsan servisi,makinsan Eryaman servisi,makinsan servisi Eryaman,
  Eryaman da makinsan ,Eryaman makinsan servisi, makinsan servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir