1.yıl

  Eryaman kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman kromlüks servisi,eryamanda kromlüks servisi,kromlüks eryaman servisi,kromlüks servisi eryaman,ankara eryamanda kromlüks servisi,eryamanda kromlüks beyaz eşya servisi,eryamanda kromlüks klima servisi,eryamanda kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Kromlüks ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman kromlüks servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kromlüks eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda kromlüks beyaz eşya servisi,eryaman kromlüks kombi servisi,ve eryaman kromlüks klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kromlüks servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kromlüks ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kromlüks servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman kromlüks servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kromlüks eryaman kromlüks servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman kromlüks , kromlüks Eryaman,Eryaman kromlüks servisi,kromlüks Eryaman servisi,kromlüks servisi Eryaman,
  Eryaman da kromlüks ,Eryaman kromlüks servisi, kromlüks servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir