1.yıl

  Eryaman inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman inoksan servisi,eryamanda inoksan servisi,inoksan eryaman servisi,inoksan servisi eryaman,ankara eryamanda inoksan servisi,eryamanda inoksan beyaz eşya servisi,eryamanda inoksan klima servisi,eryamanda inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  İnoksan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman inoksan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İnoksan eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda inoksan beyaz eşya servisi,eryaman inoksan kombi servisi,ve eryaman inoksan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada inoksan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili inoksan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İnoksan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan inoksan servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman inoksan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü inoksan eryaman inoksan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman inoksan , inoksan Eryaman,Eryaman inoksan servisi,inoksan Eryaman servisi,inoksan servisi Eryaman,
  Eryaman da inoksan ,Eryaman inoksan inoksan servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir