1.yıl

  Eryaman indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman indesit servisi,eryamanda indesit servisi,indesit eryaman servisi,indesit servisi eryaman,ankara eryamanda indesit servisi,eryamanda indesit beyaz eşya servisi,eryamanda indesit klima servisi,eryamanda indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  İndesit ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman indesit servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İndesit eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda indesit beyaz eşya servisi,eryaman indesit kombi servisi,ve eryaman indesit klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada indesit servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili indesit servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İndesit ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan indesit servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman indesit servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü indesit eryaman indesit servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman indesit , indesit Eryaman,Eryaman indesit servisi,indesit Eryaman servisi,indesit servisi Eryaman,
  Eryaman da indesit ,Eryaman indesit servisi, indesit servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir