1.yıl

  Eryaman hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman hitachi servisi,eryamanda hitachi servisi,hitachi eryaman servisi,hitachi servisi eryaman,ankara eryamanda hitachi servisi,eryamanda hitachi beyaz eşya servisi,eryamanda hitachi klima servisi,eryamanda hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Hitachi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman hitachi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Hitachi eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda hitachi beyaz eşya servisi,eryaman hitachi kombi servisi,ve eryaman hitachi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada hitachi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili hitachi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Hitachi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan hitachi servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman hitachi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü hitachi eryaman hitachi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman hitachi , hitachi Eryaman,Eryaman hitachi servisi,hitachi Eryaman servisi,hitachi servisi Eryaman,
  Eryaman da hitachi ,Eryaman hitachi servisi, hitachi servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir