1.yıl

  Eryaman gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman gorenje servisi,eryamanda gorenje servisi,gorenje eryaman servisi,gorenje servisi eryaman,ankara eryamanda gorenje servisi,eryamanda gorenje beyaz eşya servisi,eryamanda gorenje klima servisi,eryamanda gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Gorenje ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman gorenje servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Gorenje eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda gorenje beyaz eşya servisi,eryaman gorenje kombi servisi,ve eryaman gorenje klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada gorenje servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili gorenje servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Gorenje ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan gorenje servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman gorenje servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü gorenje eryaman gorenje servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman gorenje , gorenje Eryaman,Eryaman gorenje servisi,gorenje Eryaman servisi,gorenje servisi Eryaman,
  Eryaman da gorenje ,Eryaman gorenje servisi, gorenje servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir