1.yıl

  Eryaman generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman generalelectric servisi,eryamanda generalelectric servisi,generalelectric eryaman servisi,generalelectric servisi eryaman,ankara eryamanda generalelectric servisi,eryamanda generalelectric beyaz eşya servisi,eryamanda generalelectric klima servisi,eryamanda generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Generalelectric ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman generalelectric servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Generalelectric eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda generalelectric beyaz eşya servisi,eryaman generalelectric kombi servisi,ve eryaman generalelectric klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada generalelectric servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Generalelectric ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan generalelectric servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman generalelectric servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü generalelectric eryaman generalelectric servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman generalelectric , generalelectric Eryaman,Eryaman generalelectric servisi,generalelectric Eryaman servisi,generalelectric servisi Eryaman,
  Eryaman da generalelectric ,Eryaman generalelectric servisi, generalelectric Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir