1.yıl

  Eryaman fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman fujitsu servisi,eryamanda fujitsu servisi,fujitsu eryaman servisi,fujitsu servisi eryaman,ankara eryamanda fujitsu servisi,eryamanda fujitsu beyaz eşya servisi,eryamanda fujitsu klima servisi,eryamanda fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Fujitsu ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman fujitsu servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Fujitsu eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda fujitsu beyaz eşya servisi,eryaman fujitsu kombi servisi,ve eryaman fujitsu klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada fujitsu servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Fujitsu ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan fujitsu servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman fujitsu servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü fujitsu eryaman fujitsu servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman fujitsu , fujitsu Eryaman,Eryaman fujitsu servisi,fujitsu Eryaman servisi,fujitsu servisi Eryaman,
  Eryaman da fujitsu ,Eryaman fujitsu servisi, fujitsu servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir