1.yıl

  Eryaman electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman electrolüx servisi,eryamanda electrolüx servisi,electrolüx eryaman servisi,electrolüx servisi eryaman,ankara eryamanda electrolüx servisi,eryamanda electrolüx beyaz eşya servisi,eryamanda electrolüx klima servisi,eryamanda electrolüx kombi servisi,ankarada electrolüx servisleri,electrolüx ankara servisleri
  Electrolüx ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman electrolüx servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electrolüx eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda electrolüx beyaz eşya servisi,eryaman electrolüx kombi servisi,ve eryaman electrolüx klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electrolüx servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electrolüx servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electrolüx ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electrolüx servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman electrolüx servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electrolüx eryaman electrolüx servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.
  Eryaman, Eryaman,Eryaman electrolux , electrolux Eryaman,Eryaman electrolux servisi,electrolux Eryaman servisi,electrolux servisi Eryaman,
  Eryaman da electrolux ,Eryaman electrolux servisi, electrolux servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir