1.yıl

  Eryaman electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman electra servisi,eryamanda electra servisi,electra eryaman servisi,electra servisi eryaman,ankara eryamanda electra servisi,eryamanda electra beyaz eşya servisi,eryamanda electra klima servisi,eryamanda electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Electra ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman electra servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Electra eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda electra beyaz eşya servisi,eryaman electra kombi servisi,ve eryaman electra klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada electra servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili electra servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Electra ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan electra servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman electra servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü electra eryaman electra servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman electra , electra Eryaman,Eryaman electra servisi,electra Eryaman servisi,electra servisi Eryaman,
  Eryaman da electra ,Eryaman electra servisi, electra servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir