1.yıl

  Eryaman diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman diamond servisi,eryamanda diamond servisi,diamond eryaman servisi,diamond servisi eryaman,ankara eryamanda diamond servisi,eryamanda diamond beyaz eşya servisi,eryamanda diamond klima servisi,eryamanda diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Diamond ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman diamond servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Diamond eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda diamond beyaz eşya servisi,eryaman diamond kombi servisi,ve eryaman diamond klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada diamond servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili diamond servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Diamond ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan diamond servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman diamond servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü diamond eryaman diamond servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman diamond , diamond Eryaman,Eryaman diamond servisi,diamond Eryaman servisi,diamond servisi Eryaman,
  Eryaman da diamond ,Eryaman diamond servisi, diamond servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir