1.yıl

  Eryaman demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Erytaman demirdöküm servisi,erytamanda demirdöküm servisi,demirdöküm erytaman servisi,demirdöküm servisi erytaman,ankara erytamanda demirdöküm servisi,erytamanda demirdöküm beyaz eşya servisi,erytamanda demirdöküm klima servisi,erytamanda demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Demirdöküm ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan erytaman demirdöküm servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Demirdöküm erytaman servisi olarak aynı zamanda erytamanda demirdöküm beyaz eşya servisi,erytaman demirdöküm kombi servisi,ve erytaman demirdöküm klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada demirdöküm servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Demirdöküm ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan demirdöküm servisi Erytaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  erytaman demirdöküm servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü demirdöküm erytaman demirdöküm servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman demirdöküm , demirdöküm Eryaman,Eryaman demirdöküm servisi,demirdöküm Eryaman servisi,demirdöküm servisi Eryaman,
  Eryaman da demirdöküm ,Eryaman demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir