1.yıl

  Eryaman arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 11 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Eryaman arçelik servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Eryaman arçelik servisi,eryamanda arçelik servisi,arçelik eryaman servisi,arçelik servisi eryaman,ankara eryamanda arçelik servisi,eryamanda arçelik beyaz eşya servisi,eryamanda arçelik klima servisi,eryamanda arçelik kombi servisi,ankarada arçelik servisleri,arçelik ankara servisleri
  Arçelik ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan eryaman arçelik servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Arçelik eryaman servisi olarak aynı zamanda eryamanda arçelik beyaz eşya servisi,eryaman arçelik kombi servisi,ve eryaman arçelik klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada arçelik servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili arçelik servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Arçelik ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan arçelik servisi Eryaman da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  eryaman arçelik servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü arçelik eryaman arçelik servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Eryaman, Eryaman,Eryaman arçelik , arçelik Eryaman,Eryaman arçelik servisi,arçelik Eryaman servisi,arçelik servisi Eryaman,
  Eryaman da arçelik ,Eryaman arçelik servisi, arçelik servisi Eryaman,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir