Erol Günaydın'ın vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Erol Günaydın ismi bu halkın kalbinde…

  • Yazı boyutu
Erol Günaydın'ın vefatı
  -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu:
  -"Erol Günaydın ismi bu halkın kalbinde…

Erol Günaydın'ın vefatı -TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu: -"Erol Günaydın ismi bu halkın kalbinde her zaman yaşayacak, unutulmayacaktır"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden tiyatro ve sinema sanatçısı Erol Günaydın'ın isminin her zaman halkın kalbinde yaşayacağını, unutulmayacağını kaydetti.
     TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Erol Günaydın'ın vefatı nedeniyle yayımladığı mesajda, "Yarım asrı aşkın süre Türk tiyatrosuna, televizyonuna ve sahne sanatlarına çok önemli hizmetlerde bulunan büyük bir sanatçıyı kaybetmenin üzüntüsü içerisinde" olduklarını belirtti.
     "Erol Günaydın isminin her zaman halkın kalbinde yaşayacağını, unutulmayacağını" ifade eden Hisarcıklıoğlu, mesajında şunları kaydetti:
     "Günaydın'ın ismi hayatını adadığı tiyatro sahnelerine yazılacaktır. 1955 yılında adım attığı mesleğinde çok büyük başarılar yaşamış ve hepimizin kalbini kazanmış olan Erol Günaydın, gelecek nesiller için de tiyatroyu ve oyunculuğu sevdirecek büyük bir karakterdir.
     Türk iş dünyası adına, üstat Erol Günaydın'a Yüce Allah'tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve bütün Türk halkına baş sağlığı dilerim."
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir