Erenköy İşletme Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

  • Yazı boyutu
Erenköy İşletme Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

Erenköy İşletme Müdürlüğü'nden tasfiyelik eşya satışı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın Erenköy İşletme Müdürlüğü, tasfiyelik hale gelmiş ekmek fırınından papyona, bahçe kumundan kemer tokasına kadar çeşitli eşyaların bulunduğu 30 grup eşyayı satışa çıkardı.
     Konuya ilişkin duyuru, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
     Buna göre, İstanbul Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Erenköy İşletme Müdürlüğü, satışa esas bedeli en az 814 lira ile en çok 168 bin 821,37 lira arasında değişen, aralarında entegre devre, mini sigorta, batarya, elektrik ve elektronik aksam, somun, şalter, boş plastik kasa, şarj aleti, giyim eşyası, termosifon, kemer tokası, tükenmez kalem, papyon, spiral taşı, işçi kıyafeti, ekmek fırını, duman dedektörü, porselen mutfak eşyası, şapka, oto parçası, led ampul, klavye, stand, bahçe kumu, kum dökme makinası, kimyevi madde gibi eşyalar bulunan 30 gup eşyayı, "Dudullu Caddesi İETT Anadolu Garajı Yanı Ataşehir/İstanbul" adresinde 22 Ocak 2013 tarihinde saat 09.30'da satışa sunacak.
     İlgililer, ihaleye ilişkin "Açık Artırma Yöntemiyle Eşya Satış Şartnamesi" ve eklerini 10 lira karşılığında Erenköy İşletme Müdürlüğü ile Bölge Müdürlüğü'nden alabilecek.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir