ERDEMİR Genel Müdürü Özgen: -"Şu an fabrikalarımızda bakım faaliyeti yürütülüyor,…

  • Yazı boyutu
ERDEMİR Genel Müdürü Özgen:
     -"Şu an fabrikalarımızda bakım faaliyeti 
     yürütülüyor,…

ERDEMİR Genel Müdürü Özgen: -"Şu an fabrikalarımızda bakım faaliyeti yürütülüyor, amacımız bu tesisleri en kısa zamanda ayağa kaldırmak"

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Genel Müdürü Oğuz Özgen, "Şu an fabrikalarımızda bakım faaliyeti yürütülüyor, amacımız bu tesisleri en kısa zamanda ayağa kaldırmak" dedi.
     Genel Müdür Özgen, ERDEMİR Göztepe Tesisleri'ndeki protokol üyelerine yönelik düzenledikleri yemek öncesi yaptığı konuşmada, fabrikalardaki bakım işleriyle ilgili bin kişinin çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.
     Vali, milletvekili ve kaymakamla zaman zaman bir araya geldiklerini aktaran Özgen, "Her zaman protokolle ilişkilerimiz var. Görevimiz de bu ilişkileri devam ettirmek. Bundan sonra da bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. Şu an fabrikalarımızda bakım faaliyeti yürütülüyor, amacımız bu tesisleri en kısa zamanda ayağa kaldırmak" diye konuştu.
     ERDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Tar da bölge için ileriye dönük önemli düşünceleri olduğunu belirterek, bunları kentteki yöneticilerle tekrar paylaşacaklarını kaydetti.
     Yemeğe, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, AK Parti Zonguldak Milletvekili Ercan Candan, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay ile gazeteciler katıldı.
    
    
    

Bu haberi 227 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir