ERDEMİR'de yeni kadrolara atamalar -ERDEMİR Genel Müdürü Özgen, ERDEMİR Grup Üretim…

  • Yazı boyutu
ERDEMİR'de yeni kadrolara atamalar
     -ERDEMİR Genel Müdürü Özgen, ERDEMİR Grup Üretim…

ERDEMİR'de yeni kadrolara atamalar -ERDEMİR Genel Müdürü Özgen, ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine atandı

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Genel Müdürü Oğuz Nuri Özgen'in, ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine atandığı bildirildi.
     ERDEMİR'in Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, şirketin yönetim kurulunun 19 Haziran kararıyla 2 Temmuz'dan itibaren geçerli olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası'na bağlı olarak "ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü" ile "ERDEMİR Grup Teknoloji Koordinatörlüğü" kadrolarının ihdas edildiği belirtildi.
     ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine Genel Müdür Özgen'in atandığı belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
     "ERDEMİR Grup Teknoloji Koordinatörlüğü görevine ise İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'de İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Mesut Uğur Yılmaz asaleten atandı. ERDEMİR Grup Satın Alma Koordinatörü Şafak Çapar'ın unvanı ERDEMİR Grup Satın Alma Koordinatörü (vekili) olarak değiştirilmiştir. Oğuz Nuri Özgen'in ERDEMİR Grup Üretim Koordinatörlüğü görevine asaleten atanması nedeniyle boşalacak olan genel müdürlük görevini şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Azası Fatih Osman Tar vekaleten yürütecektir."
     Açıklamada, İskenderun Demir ve Çelik A.Ş Yönetim Kurulu'nun kararıyla 2 Temmuz'dan geçerli olmak üzere, genel müdürlük görevinden ayrılan İsmail Akçakmak'ın görevinin Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Recep Özhan tarafından vekaleten yürütülmesine karar verildiği belirtilerek, "Halen ERDEMİR Grup Satın Alma Koordinatörü olarak görev yapan Şafak Çapar'ın İSDEMİR İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığı görevine asaleten atanmasına karar verilmiştir. İSDEMİR Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürütmekte olan Erkan Eser ise 19 Haziran'dan itibaren bu görevi asaleten yürütecektir" ifadelerine yer verildi.
    
    
    

Bu haberi 247 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir