Erciyes Kayak Merkezi yatırımcıları bekliyor -Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait olan…

  • Yazı boyutu
Erciyes Kayak Merkezi yatırımcıları bekliyor
  -Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait
  olan…

Erciyes Kayak Merkezi yatırımcıları bekliyor -Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait olan 21 otel arsası ihale ile satılacak

Erciyes Kayak Merkezi'ndeki mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan 21 otel arsası ihale ile satılacak.
     Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Erciyes Dağı Kabaktepe ve Hisarcık Tekir Göleti bölgesinde bulunan 21 konaklama tesisi arsasının satışı için 13 Haziran Çarşamba günü ihale düzenlenecek.
     Belediye Encümen Salonu'ndaki ihalelerden ilki saat 14.00'de Kabaktepe bölgesinde bulunan 1 adet konaklama tesisi arsasının satışı için yapılacak.
     Kapalı teklif usulü ile satılacak 250 odalı, 550 yatak kapasiteli ve 3 katlı konaklama tesisi arsasının tahmini satış bedeli 1 milyon 650 bin lira olarak belirlendi.
     İhaleye katılmak isteyenler en geç 13 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'e kadar Kararlar Şube Müdürlüğü'ne başvuru yapabilecek.
     Aynı gün saat 14.30'da da Hisarcık Tekir Göleti ve Kabaktepe mevkiinde bulunan 20 adet konaklama tesisi arsasının satış ihalesi yapılacak.
     Tahmini satış bedelleri 210 bin lira ile 900 bin lira arasında olan 20 arsanın satış ihalesi için 12 Haziran Salı günü saat 16.00'ya kadar Gelir Müdürlüğü'ne başvurulabilecek.
    
    
    

Bu haberi 216 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir