Erciyes, doğalgaza kavuşacak -Kayserigaz, Erciyes'teki oteller bölgesine bu yıl içinde doğalgaz…

  • Yazı boyutu
Erciyes, doğalgaza kavuşacak
  -Kayserigaz, Erciyes'teki oteller bölgesine
  bu yıl içinde doğalgaz…

Erciyes, doğalgaza kavuşacak -Kayserigaz, Erciyes'teki oteller bölgesine bu yıl içinde doğalgaz ulaştıracak

Kayserigaz, Erciyes'teki oteller bölgesine bu yıl içinde doğalgaz ulaştıracak.
     Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, şirketle PTT arasında imzalanan tahsilat protokolü töreninde yaptığı konuşmada, Kayseri'de doğalgazın ilk kez konutlarda 2004 yılında kullanılmaya başlandığını anımsattı.
     Kentin yüzde 98'ine doğalgaz altyapısını ulaştırdıklarını, abone sayısının 233 bin 735'e ulaştığını belirten Bora, abonelerden 219 bin 711'inin doğalgaz kullandığını kaydetti.
     Bu yıl yeni yatırımlarla kentin farklı noktalarına doğalgaz ulaştıracaklarını ifade eden Bora, "Özellikle Erciyes'teki oteller bölgesi, bu yılki yatırım programımızda yer alıyor. Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi Projesi çerçevesinde Kayseri Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışarak, oteller bölgesine gaz arzını sağlayacağız. Bu konudaki proje çalışmalarını tamamladık. İklim koşulları düzeldiğinde çalışmaya başlayacağız" dedi.
     Şirketlerine, Gas Power Gazetesi'nce geçen yıl Altın Vana Doğalgaz Piyasası Başarı Ödülü verildiğini anımsatan Bora, hizmet kalitesini artırma adına PTT ile tahsilat protokolü imzalayacaklarını söyledi.
     Kayseri PTT Başmüdürü İhsan Afşin de 173 yıllık köklü geçmişe sahip kurumlarının Kayserigaz ile işbirliği yapmasından memnuniyet duyduğunu vurguladı.
     İmzalanacak protokolle kentteki 47 PTT şubesinde işlem bedeli almadan doğalgaz faturası tahsilatı yapacaklarını ifade eden Afşin, su faturası tahsilatı için de çalışma yürüttüklerini anlattı.
     Konuşmaların ardından Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ve PTT Başmüdürü İhsan Afşin, tahsilat protokolünü imzaladı.
    
    
    

Bu haberi 185 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir