Eng Elektrik Nakil Gereçleri Ve Ve Otomat Sanayi Ltd.şt

  Uluyol Caner Sokak No:2 (Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6144771 090-212-5642107
  Eng Elektrik (Satış Müdürü)

  Eng Elektrik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  ENG elektrik 1976 yılında kurulmuş olup oto yedek parça imalatını en yüksek kalitede ve en iyi hizmet anlayışıyla bugüne kadar sürdürmektedir.Hızla gelişen Oto sanayisi ENG geniş kadrosuyla gün geldikçe ürün yelpazesini genişletmekte olup Dünya çapında bir marka edinmiş olmakla beraber bunu en iyi şekilde temsil etmektedir.
  ENG,otomotiv endüstrisinin ihtiyacı olan ürünleri tam anlamıyla üretmek ve optimum tasarımla kaliteye ulaşmak için sürekli çalışmalarını sürdürmektedir.
  Plastik,bakalit metal şekillendirme ve talaşlı üretim işlerinin tamamı tesisimizde yapılmakta ve her zaman olduğu gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kısa sürede cevap vermemizi sağlamaktadır.
  Otomotiv endüstrisinin yükselen teknolojisi günümüz uygulamalarının üst düzey gereksinimlerini fazlasıyla gerçekleştiren güvenilir kumanda ürünlerini gerektirmektedir.Emniyeti,dayanıklılığı,güvenirliliği ve performansı ENG tüm anahtarlarında aksesuarlarında ve ilgili kumanda ürünlerinde sunmaktadır.
  Uygulama yardımı,numune çalışması,kapsamlı test araştırma ve geliştirme imkanları için firmamızla iletişim kurmaktan çekinmeyiniz.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Eng Elektrik Nakil Gereçleri Ve Ve Otomat Sanayi Ltd.şt
  Uluyol Caner Sokak No:2 (Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6144771
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir