Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, KAYSERİDER'in iftarına katıldı

  • Yazı boyutu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, 
  KAYSERİDER'in iftarına katıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, KAYSERİDER'in iftarına katıldı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Kayseri Düşünce ve Atılım Derneği (KAYSERİDER) tarafından düzenlenen iftara katıldı.
     Yıldız, Ankara Vilayetler Evi'nde düzenlenen iftarın ardından yaptığı konuşmada, KAYSERİDER'in başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, dernek yönetiminin görevini son derece aktif bir şekilde yerine getirdiğini söyledi.
     Kayseri'de doğan ve büyüyen herkesin kente karşı sorumluluğunu yerine getirmesinin önemli olduğunu ifade eden Yıldız, "Bugün burada toplanmamızın bir sebebi de bu sorumluluk bilinci. Samimiyet ve içtenlikle bu doğrultuda çalışmalarımızı yürüteceğiz" dedi.
     KAYSERİDER Başkanı Aydın Haskebabçı da derneklerinin yaklaşık 2 yıl önce Ankara'da yaşayan akademisyen, bürokrat ve işadamları tarafından kuruluğunu anımsatarak, dernek çatısı altında kısa sürede çok sayıda faaliyette bulunduklarını kaydetti.
     Kayseri'nin sanayisi, ticareti ve kültür hayatıyla artık bir marka şehir olduğunu dile getiren Haskebabçı, "Kayseri'de doğup büyüyenler olarak kentimizin bugün geldiği seviyeyle gurur duyuyoruz" diye konuştu.
     Konuşmaların ardından, Haskebabçı tarafından Yıldız'a desteklerinden dolayı plaket verildi.
     İftara, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Metin Kilci ve davetliler katıldı.
    
    
    

Bu haberi 156 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir