Kgkenergy

  Başkent Bulvarı Asyamaç Sitesi B1 Blok N:21 BATIKENT ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3549317 090-312-3549318
  Kgk Energy (Pazarlama Müdür)

  Energy +

  • Ürün Adı : Energy +

  Ürün Hakkında

  ENERGY+
  Power factor ;evlerde ve işyerlerinde kullanılan enerjinin efektiflik oranıdır. Örneğin power factor 1,0 ise gelen enerjinin tamamı kullanılıyor demektir. Fakat neredeyse her yerde bu oran 0,75`dir. Bu da gelen enerjinin %75`inin kullanılabildiği anlamına gelmektedir. Geriye kalan %25 enerji ise Endüktif yük olarak bilinen cihazlarda (air condition,motorlar, buzdolapları vs..) kullanılamadan yok olmaktadır.Energy + enerjinin gerektiği kadar kullanılmasına olanak sağlar.Kullanılmayan ama kullanım olarak faturaya yansıyan sarfiyat ortadan kalkar.Yapılan net sarfiyat bedeli ödenmesi sağlanır.Energy + Ev ve küçük işletmeler için tasarlanmış mikroişlemcili kompanzasyon sistemidir.
  Faturada %5 den %30 lara varan düşüş görülür.

  ENERGY+ çalışma prensibi olarak diğer ürünlerden farklıdır.Faturdaki düşüş Reaktifin düzenlenmesi, endüktif ürünlerde soft kalkış sağlanması ve pik darbelerinin yok edilmesi,kablo ve tesisatlardaki ısınmaların Sıfır düzeyine indirilip kayıpların önlenmesi gibi birçok etkinin biraraya gelmesiyle sağlanır.

  Ürünün kullanımı çok basittir.Prize takmak yeterlidir.Sigorta panosuna en yakın priz yada Endüktif yük olarak bilinen cihazların bulunduğu ortamdaki bir prize takılmasını tavsiye etmekteyiz.(ö

  : Mutfak)Endüktif yük merkezli kullanım kullanıcının TriFaze tesisatlı evlerde tam verim almasını sağlar.

  Ürün,faturası Maksimum 100 Ytl ye kadar olan Ev ve İşletmeler için üretilmiştir.

  Test : Dijital Ampermetre ve 2x40Watt floresant aydınlatmayla hazırlanan basit bir demo kitiyle Amper analizi yaparak yada Network Analiz cihazıyla anında tüm analizlerin gerçekleştirilebilmesiyle sağlanabilir.Network Analizör testi konuya hakim bir uzman tarafından yapılmalıdır.

  -Ürün garanti süresi 2 Yıldır.Ürün üzerinde deforme,içi açılma,Su alması gibi kullanıcı hataları hariç elektronik devre kartı(pcb),yazılım ve devre elemanları da garanti kapsamındadır.

  -Net etki faturada görüldüğü için ENERGY+ diğer ürünlerin garanti süresinin yanısıra son kullanıcı memnuniyetsizliği karşısında 45 gün koşulsuz para iadesi garantisine de sahiptir.

  -Tüm ürünlerimiz 10 yıla Kadar Ömürlüdür.

  -Tüm ürünler ülke genelinde sabit son kullanıcı fiyat garantisine sahiptir.

  Tümünü göster
  Kgkenergy
  Başkent Bulvarı Asyamaç Sitesi B1 Blok N:21 BATIKENT ( / Ankara / Türkiye)
  090-312-3549317
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir