Soğutma İnova Yapı Ltd.şti.

  Mehmet Akif Cad.no:41 Ağaç İşleri Sanayi Sitesi Kısıkköy-menderes İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-2575670 090-232-2575260 --
  Halil Niyazi Tarhan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Endustriyel Sogutma, Soğutma, Monoraylı Kapı

  • İlan Sahibi : Halil Niyazi Tarhan
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İzmir
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 4 Şubat 2014 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 31 Aralık 2010 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Isıtma /Soğutma

  Endustriyel Sogutma, Soğutma, Monoraylı Kapı İlan Açıklaması

  Soğuk Hava Depo Çarpma Kapıları Üretim ve Montaj Esnasında Çizilmeye Karşı Yüzey Koruma Sistemli,Müşteri İstekleri Doğrultusunda Galvaniz Boyalı,Krom Kaplı,PVC Kaplı Almanya’dan İthal Saçlardan Oluşturulmaktadır… Soğuk Hava Depo Kapılarının Hiçbir Noktasında Ön Saç ve Arka Saçlar Isı Köprüsü Oluşturulması ve Yalıtımın Maksimum Düzeyde Olması İçin Birbirine Değmeden, Birbirinden Bağımsız Son Model Teknoloji ile Monte Edilmektedir.
  Soğuk Hava Depo Kapıları İçerisinde Poliüretan Madde Dışında Hiçbir Yan Mamul Bulunmamakla Birlikte,Kapılar İstenilen Her Ölçüye Uygun Özel Kalıplarda Hazır Panel Kullanılmadan Poliüretan Enjekte Edilerek Birbirinden Bağımsız Birleşimlerden Oluşur. Soğuk Hava Depo Kapılarının Tamamı % 100 Poliüretan Hammadde Dolgulu, Üretilmekte ve Üretim Bandı Kontrollerine Tabi Tutularak Ürünler Elde Edilmektedir. Soğuk Oda Çarpma Kapılarının Tüm Noktalarında 42 Dansite Poliüretan,İzolasyon Malzemesi 42 kg/m3 Yoğunlukta Poliüretan Enjekte Edilerek Üretilmektedir. Kapılar Kullanılacak Ünite İhtiyacına Göre Eşikli ve Eşiksiz Modelde İnşai Tip ve Panel Tip Monte Edilecek Şekilde Üretilebilmektedir.
  Kapılar Özel Tasarlanmış Isı Köprüsü Oluşturan Ön Saç ve Arka Sacı Birleştiren Kapı Montaj Elemanlarına Sahiptir. Yumuşak,Yalıtımlı,Esnek Kapı Lastikleri ile Yüzeye Tam Temas Sağlayan Yalıtım
  Önleyici Kapı Lastikleri Kapı Üzerine Monte Edilmektedir. Kapı Menteşeleri Eksantrik (Açılırken Yukarı Kalkan,Kapanırken Aşağı Basan)
  Menteşe Sistemine Sahiptir.

  Tümünü göster
  Soğutma İnova Yapı Ltd.şti.
  Mehmet Akif Cad.no:41 Ağaç İşleri Sanayi Sitesi Kısıkköy-menderes İzmir ( / İzmir / Türkiye)
  090-232-2575670 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir