Dikey Dünya Endüstriyel Dağcılık

  Şalcıkır Cd. (Sarıyer / İstanbul / Türkiye)
  090-532-4768818 -- --
  Emir Aktaş (Bilgi İşlem Teknisyeni)

  Endüstriyel Dağcılık

  • Ürün Adı : Endüstriyel Dağcılık

  Hizmet Hakkında

  Endüstriyel Dağcılık – İple Erişim
  Endüstriyel dağcılık uluslararası literatürde “rope access” yani "iple erişim" olarak tanımlanır. Ulaşılması güç alanları iskele,sepet,vinç vb. araç gereç kullanmadan özel ip teknikleri kullanarak ulaşılabilir kılmaktadır. Endüstriyel Dağcılık İple erişim çözümleri yüksek yapılar, binalar, kuleler, rüzgâr türbinleri, vb. yerlerde, dünyaca kabul görmüş IRATA( Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği ) iple erişim teknisyeni uzman bir ekip tarafından, temelinde dağcılık ve mağaracılık tekniklerini barındıran güvenlik prosedürleri uygulanarak çözümler üretmektedir.
  İple erişim teknisyenleri, asıl bağlantı noktasında oluşabilecek bir soruna önlem olarak düşmeyi durdurucu bir de güvenlik sistemi oluştururlar. Bu çalışma sisteminde birisi çalışma hattı diğeri güvenlik hattı olacak biçimde 2 ip kullanılır.
  Dikey Dünya tüm iple erişim operasyonlarını IRATA (Endüstriyel İple Erişim Ticaret Birliği), EN (Avrupa Normları) ve ilgili Türk standart ve yönetmeliklerine bağlı kalarak gerçekleştirmektedir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Hizmetleri

  Firmaya ait başka hizmet bulunamamıştır.
  Dikey Dünya Endüstriyel Dağcılık
  Şalcıkır Cd. (Sarıyer / İstanbul / Türkiye)
  090-532-4768818 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir