En Yapı, Bingöl'de 500 konutluk Şehr-i Göl Konakları Projesi'ni gerçekleştirecek

  • Yazı boyutu
En Yapı, Bingöl'de 500 konutluk Şehr-i Göl Konakları Projesi'ni 
gerçekleştirecek

En Yapı, Bingöl'de 500 konutluk Şehr-i Göl Konakları Projesi'ni gerçekleştirecek

Lüks konut projelerinin Doğu illerinde de yapılabileceğini, Elazığ'da tamamladığı Şehraziz Evleri'yle gösteren En Yapı, şimdi de Bingöl'de 500 konutluk Şehr-i Göl Konakları projesinin yapımına başlayacak.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 100 milyon liraya yaklaşan yatırım değeri bulunan Şehr-i Göl Konakları'nın tanıtımında "Zazaca" dili Türkiye'de ilk defa reklamlarda kendine yer buldu. Filmde reklam yüzü olarak ünlü televizyoncu, gazeteci, şair Tayfun Talipoğlu rol aldı.
     "Herkese bir ev, bin mutluluk" sloganıyla inşaatına başlanan Şehr-i Göl Konakları projesinde satışa çıktığı ilk gün 40 daire satıldı. 24 ayda tamamlanması planlanan proje, 350 liradan başlayan ve 60 aya kadar taksit seçenekleri ile kolay yoldan ev sahibi olma imkanını sunuyor.
     500 konutun yer aldığı Şehr-i Göl projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 metrekarelerde lüks standartlardaki ev ve yaşam alanları sunan En Yapı'da daire fiyatları 56 bin liradan başlıyor.
     Proje, geniş kullanım alanları, altyapısı ve dekorasyonuyla bir yandan ferah, kullanışlı bir evde yaşamanın rahatlığını sürerken, diğer yandan oyun ve spor alanları, yürüyüş parkurları, şık pergolaları, ve diğer ortak alanlarıyla sosyal ve sağlıklı bir site atmosferini Bingöllülerin beğenisine sunacak. Teknolojik kameralarla güvenliğin üst seviyede olacağı Şehr-i Göl Konakları'dan çok sayıda güvenlik personeli görev yapacak.
     En Yapı Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kösen, açıklamada yer verilen değerlendirmesinde, Bingöl'ün bugüne kadar hak ettiği ilgi ve algıyı bulamamış bir şehir olduğunu belirterek, şunları ifade etti:
     "Bu sonuçtan biraz da bu bölgede yaşayan bizler sorumluyuz. En Yapı olarak yeni yatırımlarımızdan birini ise Türkiye'nin batısında planlarken, aldığımız yatırım daveti üzerine önceliği Bingöl'e verdik. Bu yatırımla buraya ezber bozmaya geldik. Benzer bir başarıyı kısa süre önce Elazığ&'da Şehraziz Evleri ile gerçekleştirdik. Talihsiz haberlerle, Türkiye gündeminde hiç de hak etmediği şekilde yer alan Bingöl'ümüz de kendi asıl gerçeğini bambaşka bir pencereden Türkiye'ye sunma fırsatı bulacak. Buradaki sorunların gelip geçici olduğunu düşünüyoruz. Enyapı Group olarak konut ve yaşam kalitesinde görülen en son yenilik ve uygulamaları Bingöl'e de getirmeye kararlıyız. Bingöl,deprem ve sonuçları bakımından en acı hatıralara sahip illerimizden biri. Bu yüzden yeni bir şehir kurarken sadece yeni deprem yönetmeliklerine azami dikkat göstermekle kalmadık, bina yapım teknolojilerinin en yeni ve güvenilir olanlarını tercih ettik. Zemin etütleri titizlikle yapılmış bir alanda mümkün olabilen en kaliteli betonarme binaları yapmayı hedefledik. Radye temel tekniği ve playwood kalıp teknolojileri ile sağlam bir temelde, huzurlu ve güvenli bir gelecek tasarladık."
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir